UKR   RUS   ENG
 
  ГОЛОВНА  
  ПОШУК ІНДЕКСІВ  
  ПРО НАС  
  НОВИНИ  
  КОНТАКТИ  
 
                                  

ВІДСТЕЖЕННЯ ВІДПРАВЛЕНЬ
код агента
номер посилки

ДОВІДНИК
 
18.12.2009  ФПГ «РОСАН» та Корпорація МІСТ традиційно допомогли Святому Миколаю надіслати подарунки з Канади через «Міст Надії»

    3000 пакунків з подарунками до Дня Святого Миколая надійшли цього року з Канади до сиротинців в Україні. Організація «Міст Надії», яку очолює керівник представництва Корпорації МІСТ в провінції Альберта Любов Ковалик, вже сім років поспіль збирає допомогу та подарунки для українських дітей з малозабезпечених родин і дитячих будинків. За цей час в Україну було надіслано близько 20 000 тисяч пакунків з іграшками, шкільним приладдям, одягом, книжками та іншими речами, яких подекуди так бракує обділеній любов’ю та увагою малечі.
     Допомагають Миколаю не лише в Едмонтоні (столиці провінції Альберта), а й в школах, церковних осередках та українських осередках довколишніх міст: від травня до листопада 30 добровольців сортують та готують подарунки до перельоту через океан. Їх транспортуванням, природно, опікується Корпорація МІСТ, котрій в Україні допомагає ФПГ «РОСАН», працівники якої забезпечують доставку відправлень «канадійського Миколая» до без
посередніх адресатів. Нині «Міст Надії» за посередництва Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії опікується вихованцями 9 державних сирітських будинків, про яких благочинці пам’ятають не лише на Миколая, організовуючи літні дитячі табори, дбаючи про їх освіту, умови проживання та матеріальне забезпечення.
     Ця програма має очевидну користь і для самої української громади у Канаді: «Міст Надії» згуртовує тамтешніх українців, вчить їх молодше покоління ділитись добробутом з ближніми та дозволяє завжди пам’ятати про історичну батьківщину і власне коріння. Водночас для Корпорації МІСТ та ФПГ «РОСАН» час свят є традиційною нагодою допомогти потребуючим дітям, ставши надійним перевізником дарунків від Святого Миколая, який повинен встигнути за одну ніч відвідати усіх слухняних дітей, включно з сиротами.